Mapa Marzeń - Mapa Celów

Rejestracja zakończona
Dnia:25 października 2014 09:00 (odbyło się)
Zakończenie:25 października 2014 17:00
Miejscowość:Sopot
Adres:Hotel Villa Aqua, ul. Zamkowa Góra 35; 81-713 Sopot
Inwestycja:350 zł
 

Zapraszamy na szkolenie - warsztat, który pozwala przyjrzeć się własnemu życiu: rodzinie, związkom, pracy i czasowi wolnemu, marzeniom oraz celom. Pozwala też odnaleźć równowagę w różnych obszarach życia. Podczas szkolenia, pod okiem trenera zaczyna powstawać Mapa Marzeń - Mapa Celów, która definiuje marzenia, pomaga formułować cele i następnie przypomina o nich. Mapa daje energię, motywuje do działań, mobilizuje i przypomina o tym co ważne. Uruchamia też podświadomość zbiorową i przyciąga zdarzenia.


KORZYŚCI ZE SZKOLENIA - WARSZTATU:


PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH SESJI

SESJA I

Sesja ta ma na celu zapoznanie uczestników w sposób szczegółowy czym jest Mapa, do czego służy, jak się ją robi, jak działa, jak ją zmieniać i z nią pracować.
Uczestnicy zajęć proszeni będą o wcześniejszą pracę indywidualną na podstawie wcześniej otrzymanych materiałów tak, aby na zajęcia przyjść z już wcześniej spisanymi marzeniami i celami.
Dla tych, którzy nie znajdą czasu w domu przed zajęciami będzie możliwość opracowania swojej listy na miejscu.

 

SESJA II

Po drugiej sesji uczestnicy mają zarys własnej Mapy i określone w dużej mierze cele i marzenia. W zależności od stopnia przygotowania, tempa pracy oraz gotowości wewnętrznej poziom ukończenia Mapy jest różny. Naszym celem jest, aby Mapy, które zaczęły powstawać na warsztacie zostały "domknięte" tak więc trener jest do Państwa dyspozycji mailowej również po warsztacie. 

 

METODY PRACY:

Wykład, szkolenie warsztatowe, indywidualne ćwiczenia mające na celu sprecyzowanie wcześniej przygotowanych przez uczestników marzeń i celów. Tworzenie indywidualnych map przy wsparciu trenera.

 

PROWADZĄCY: Karina Sęp


 

Trener i konsultant Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej-Opiełki. Certyfikowany coach ICC. Specjalistka od Mapy Marzeń - Mapy Celów. Autorka książki o tym samym tytule.

Inspiruje, zachęca do działania, motywuje. Powoduje, że ludziom się chce.CZAS I MIEJSCE:

Szkolenie odbędzie się 25 października 2014, w godz. 09:00-17:00

Sopot, Hotel Villa Aqua, ul. Zamkowa Gora 35; 81-713 Sopot


INWESTYCJA:

350 zł (cena zawiera podatek VAT - 23%)

 

REJESTRACJA:

 

Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do Kariny Sęp na adres: karina.sep@asdimo.pl 

Inne szkolenia: