Rejestracja na Drogę do... SOPOT

Rejestracja zakończona
Dnia:13 sierpnia 2014 08:00 (odbyło się)
Zakończenie:20 sierpnia 2014 17:00
Miejscowość:Sopot
Adres:w trakcie ustalania
Inwestycja:zobacz program
 

PROGRAM ROCZNEGO STUDIUM INDYWIDUALNEGO ROZWOJU
PODOBNY DO METAMORFOZY, ALE WZBOGACONY O REALIZACJĘ KONKRETNEGO CELU OSOBY UCZESTNICZĄCEJ W PROGRAMIE


Droga do... Każdy może sobie tu wpisać cel tej dziesięciomiesięcznej podróży. To może być droga do siebie, do wymarzonej kariery, do jakiegoś punktu rozwoju osobistego, do skuteczności w działaniu, w sprzedaży, do lepszych związków, do lepszego kierowania ludźmi czy prowadzenia firmy. Jakikolwiek cel postawi się na początku, te dziesięć spotkań pozwoli go zrealizować albo przynajmniej utworzyć strategię, i rozpocząć proces, który do tego doprowadzi. Jeśli ktoś nie ma konkretnego celu, jeśli chce siebie lepiej poznać, rozwinąć swoje talenty i kompetencje oraz zdobyć nowe, ten program jest także dla niego.
Program nastawiony jest na skuteczność, na realizowanie kolejnych etapów przygody z coachingiem, mentoringiem, trenowaniem i własną pracą z rozwojem.
W wyniku tego cyklu spotkań Uczestnicy nie tylko podbudują własny charakter - cechy niezbędne do skutecznego rozwoju, ale również poznają czym jest skuteczne działanie, jak się efektywnie komunikuje, zarządza sobą w czasie, buduje strategię, konkretne cele a także jak staje się liderem dla innych i jak skutecznie sprzedaje, nie tylko konkretne produkty, ale także idee, pomysły czy swoje kompetencje. Efektownym wykończeniem działań trenerów i uczestników będzie nowy lub udoskonalony wizerunek zewnętrzny, kompatybilny z nowym (lub udoskonalonym) planem na życie.


Zapewniamy:

Dni Siły - dwudniowe, wyjątkowe szkolenie organizowane 26 i 27 września w Warszawie;

9 jednodniowych (cztery półtoragodzinne sesje) zajęć seminaryjno-warsztatowych prowadzonych przez Iwonę Majewską-Opiełkę oraz wytrenowanych przez nią specjalistów w zakresie wspierania indywidualnego rozwoju osobistego, zawodowego i skutecznego działania;

spersonalizowany zeszyt do indywidualnych zapisków;

materiały na każde zajęcia, na które składać się będą formularze do ćwiczeń ale także zapis najważniejszych informacji niezbędnych do odtworzenia wiedzy po pewnym czasie;

dodatkowe "gadżety" rozwojowe, które ułatwiają prace nad sobą, takie jak zakładki do kalendarza wspierające zarządzanie sobą w czasie czy powleczona folią "przypominajka" zasad komunikacji albo - dobrane do potrzeb, spersonalizowane afirmacje w postaci naklejek;

możliwość sprawdzenia poziomu natężenia 10 własnych cech charakteru i wielu innych kompetencji psychologicznych;

spotkanie z coachem i mentorem (dwa niezależne spotkania);

egzemplarz książki Trener osobisty czyli 365 dni z IMO wspierającej codzienną pracę nad sobą oraz Mapa marzeń - Mapa celów Kariny Sęp;

płytę z 12 wykładami Iwony Majewskiej-Opiełki Skuteczność; miłą salę w Sopocie, lekki lunch, wodę, kawę herbatę, owoce;

pamiątkę - niespodziankę przypominająca o odbytym kursie i przeżytym pięknym okresie intensywnego rozwoju;

kartę rabatową ASDIMO;

Osoby zainteresowane i przejawiające niezbędne kwalifikacje mają szansę doskonalić się dalej i zostać współpracownikami Akademii Skutecznego Działania.Program trwa od września do czerwca. Miejsce rezerwuje się wpłatą 200 złotych, która nie podlega zwrotowi.

Ze względu na czas potrzebny do przygotowania niektórych materiałów zamawianych na konkretne nazwisko prosimy o rejestrację oraz wpłacenie wpisowej kwoty 1500 złotych do lipca 2013 roku. Jest to ostateczne potwierdzenie udziału.

Rekrutacja zaczyna się 12 czerwcaa i trwać będzie do 15 lipca (albo do wyczerpania wolnych miejsc).

 

Całość inwestycji to 6700 PLN (w tym 23% VAT). Przy wpłaceniu całości wraz z rejestracja kwota wynosi 6200 PLN.

Przy wpłacaniu ratalnym;
200 złotych wraz z rezerwacja miejsca i rejestracją;
1500 do 1 lipca 2014 roku;
2500 do 30 września 2014 roku
2500 do 31 stycznia 2015 roku


NUMER KONTA:  ING BANK 86 1050 1054 1000 0090 6122 7881

PROGRAM SPOTKAŃ:

  1. Dni siły - seria krótkich szkoleń usprawniająca skuteczność zawodową, szczególnie w dziedzinie bycia liderem dla innych, oraz osobistą, z naciskiem na poczucie własnej wartości, rozwój osobisty i relacje w związkach. (26-27 września)
  2. Mój cel Drogi do... Ogólne zasady przejmowania odpowiedzialności za siebie i kreowania na nowo. Wszystko o rozwoju, o potrzebach rozwojowych, metodach i korzyściach. SUKCES. Jak go rozumiemy. Budowanie własnej wizji sukcesu.
  3. Współpraca z podświadomością - wykorzystywanie jej dla szlachetnego programowania i stymulowania własnego rozwoju oraz osiągania celów. Pozytywne myślenie i budowanie pozytywnego przekazu komunikacyjnego. Różnice pomiędzy prawdziwie pozytywnym myśleniem, a myśleniem magicznym, życzeniowym czy optymizmem. W tej sesji Uczestnicy oprócz ogólnych wskazówek dotyczących współpracy z podświadomością zbudują własny, indywidualny program wspierając ich cel obecności na zajęciach.
  4. Poczucie własnej wartości i metody jego wzmacniania w sobie i innych. Nauka pozytywnej prezentacji siebie. Poznawanie sposobów oddziałujących pozytywnie na poczucie własnej wartości innych ludzi, w tym dzieci. Spójność wewnętrzna - cecha charakteru wspierająca skuteczność działań i pozwalająca prawdziwie wyrazić siebie. Program dostosowany do potrzeb każdej osoby, uwzględniający jej specyficzne cele.
  5. Proaktywność, czyli przejmowanie pełnej odpowiedzialności za siebie. Uczenie się proaktywnych zachowań. Strategia działania prowadząca do realizacji własnych marzeń. Poznawanie własnych emocji i uczenie się ich rozpoznawania i wyrażania. Proaktywność a mój cel. Opracowanie mapy myśli wiodącej do mojego celu. Zapisanie pierwszego zadania w kalendarzu.
  6. MAPA MARZEŃ - MAPA CELÓW. Tworzenie wizualnej reprezentacji własnych marzeń i celów według najlepszego schematu współpracy z podświadomością i  świadomością. (Karina Sęp, autorka książki Mapa Marzeń)
  7. Zarządzanie sobą w czasie - życie w zgodzie z misją. Misja życia - próby jej tworzenia. Poznawanie własnych wartości i pryncypiów. Spójność wewnętrzna  jako wsparcie dyscypliny.
  8. Cele drogowskazy w działaniu. Poczucie obfitości - cecha potrzebna do skutecznego działania w życiu zawodowym i prywatnym. (opcjonalnie Iwona Kordjak)
  9. Uświadomiona Skuteczna Komunikacja - umiejętność prezentowania siebie światu i przyjmowania go dla siebie. Nauka słuchania i mówienia. Kontekst sytuacyjny - komunikacja w ramach głównego nurtu zainteresowania drogą do... Komunikacja w biznesie, komunikacja w związkach, komunikacja w stosunku do dzieci.
  10. Ubierz duszę, czyli oprawa charakteru. Spotkanie z wizażystką i znalezienie najlepszego sposobu na wyrażenie siebie w nowym kontekście. Pozytywna prezentacja siebie jako ukoronowanie kursu i określenie swojej pozycji na drodze do. (Stylistka współpracująca z Akademią oraz IMO)Dokładny program szkolenia wysyłamy na konkretną prośbę mailową na adres biuro@asdimo.pl.