MOGĘ, CHCĘ, POTRAFIĘ...DZIAŁAM!

Rejestracja zakończona
Dnia:07 czerwca 2014 09:30 (odbyło się)
Zakończenie:07 czerwca 2014 17:00
Miejscowość:LONDYN
Adres:John Astor House 3 Foley Street London W1W 6DN
Inwestycja:
 

 

MOGĘ, CHCĘ, POTRAFIĘ, DZIAŁAM!

Wszyscy mamy moc, by spełniać własne marzenia. Nie każdy ma siłę i nie zawsze wiadomo jak to zrobić. Szkolenie pozwoli Ci poznać własną moc i właściwie ją wykorzystać. Wzmocnisz siłę i wejdziesz w życie z planem i wskazówkami jak spełnić marzenie, jak osiągnąć ważny cel. Jeśli znasz cele, zabierz je ze sobą, jeśli nie... znajdziesz ten najważniejszy na spotkaniu.

 Korzyści ze szkolenia:


PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH SESJI

(każda sesja to 1,5 godziny zegarowej)


SESJA I

Zakładka do kalendarza - SUKCES - pomoc w systematycznej realizacji celów

Dostaniesz zakładkę SUKCES - wyjatkowe narzędzie wspierające planowanie i przypominanie o najwazniejszych sprawach


W czasie tej sesji przyjrzysz się własnej skuteczności działań i określisz punkty wymagające udoskonalenia. Dostaniesz wiedzę pozwalającą działać skutecznie. Uświadomisz sobie własną moc i dowiesz się jak ją zamienić na siłę. Znajdziesz definicję własnego sukcesu i wyznaczysz obszary, w których chcesz osiągnąć konkretne cele. Poznasz proste i natychmiast działające sposoby podnoszące jakość życia. Zrozumiesz jaką rolę pełni podświadomość i dlaczego należy o nią dbać

 

SESJA II


 Sesja ta uświadomi rolę poczucia własnej wartości i proaktywności w osiąganiu celów i w szczęśliwym życiu w ogóle. Będą wskazówki jak ją budować oraz praktyczne, związane z indywidualna sytuacją ćwiczenia. Przyjrzysz się własnym celom i zrozumiesz rolę osi czasu i konieczności wyborów.  Z tej sesji wyjdziesz wzmocniony, spokojniejszy i silniejszy - z wiedzą jak dbać o tę siłę, szczególnie o poczucie własnej wartości i proaktywność. Znowu przybliżysz się do własnego celu.


SESJA III

 

Dzięki  tej sesji uświadomisz sobie wagę optymalnego poziomu stymulacji w działaniu i dowiesz się jak to u siebie osiągnąć. Znajdziesz kilka ważnych odpowiedzi na pytania na temat życia, to pozwoli Ci nabraćwłaściwego  tempa.  Dowiesz się czego jeszcze potrzebujesz, by lepiej funkcjonować i zechcesz to wprowadzić w życie. Zresetujesz się, a to pozwala lepiej wystartować.


SESJA IV


Dowiesz się jak  troszczyć się o siebie i życie za pomocą słów. Zrozumiesz, że to język decyduje w dużej mierze o wynikach naszych działań, o naszym życiu w ogóle. całości poświęcona jest zarządzaniu sobą w czasie. Poznasz prostą i łatwą do zaaplikowania strategię utrzymywania balansu pomiędzy wszystkimi istotnymi obszarami życia i dowiesz się jak mieć wciąż energie do działania. Wyjdziesz z zajęć wzmocniony i z wiatrem w skrzydłach.

METODY PRACY:

Szkolenie metodą seminaryjną, czyli wykłady wzbogacone przykładami, dyskusja wykorzystująca indywidualne doświadczenie uczestników zajęć oraz ćwiczenia dotyczące poszczególnych tematów.

 

PROWADZĄCY: Iwona Majewska-Opiełka


Psycholog, trener-mentor, doradca rozwojowy w zakresie wzrastania ludzi i firm. Ponad 25 lat działa według logodydaktyki - unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiową misją i naturalnymi zasadami. Autorka 16 książek i wielu artykułów. Lubi radio, dobrze czuje się przed kamerą. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję -buduje dobrą energię świata.

 

 

CZAS I MIEJSCE:

Szkolenie odbędzie się 7 czerwca, w godz. 9:30-17:00

John Astor House
3 Foley Street
LONDON, GB
W1W 6DN


INWESTYCJA:


Pieniądze wpłaaca się na konto 

S. Wilamowska
Barclays Bank
Sort code : 20-92-60

Account no: 20059129


Miejsce rezerwuje wpłata nie sama rejestracja

 

W cenie szkolenia:


Na miejscu będzie można kupić płytę "Metamorfoza" i Skuteczność"

 

REJESTRACJA:

 

Kontakt (pytania i ustalenia) - Sylwia Wilamowska s.wilamowska@hotmail.co.uk