Mój najlepszy rok - Warszawa

Rejestracja zakończona
Dnia:13 stycznia 2018 10:00 (odbyło się)
Zakończenie:13 stycznia 2018 16:00
Miejscowość:Warszawa
Adres:
Inwestycja:580 zł ( w tym 23% vat)
 

MÓJ NAJLEPSZY ROK - 2018

JAK ZAPLANOWAĆ I PRZEŻYĆ ROK SUKCESU I SZCZĘŚCIA


 TRENER: Anna Kunicka Iwona Kordjak

Podstawy teoretyczne: Logodydaktyka  koncepcja wspierania rozwoju ludzi i przedsiębiorstw zawierająca w sobie elementy pracy Petera Druckera, Stephena R. Coveya, Viktora Frankla oraz wiedzę z zakresu psychologii społecznej i 25 letniego doświadczenia pracy w biznesie autorki koncepcji

 

CELE KURSU:

  1. Dostarczenie najnowszej wiedzy na temat odnajdywania w sobie własnych pragnień                i przekładania ich na działanie w kierunku ich spełnienia.
  2. Dotarcie do najważniejszych wartości w zakresie "być" i "mieć" czyli opracowanie wizji własnego życia.
  3. Przełożenie wizji na konkretne cele i zadania.
  4. Zbudowanie właściwie opracowanych celów na rok 2018.
  5. Zamiana celów na najbliższe zadania do wykonania.
  6. Uczenie się korzystania ze współpracy z podświadomością w tworzeniu rzeczywistości.
  7. Przekazanie idei zarzadzania sobą w czasie oraz praktyczne rady lepszego gospodarowania czasem.
  8. Zwrócenie uwagi na zachowania budujące charakter sprzyjający  w zarządzaniu sobą w czasie.

 

I SESJA:

 

 

Ta sesja poświęcona jest przekazaniu wiedzy uświadamiającej rolę prawdziwego planowania życia oraz wskazaniu pierwszego podejścia do tego planowania. Uczestnicy przełożą swoje marzenie na konkretne cele. Dostaną narzędzia do wykorzystania świadomości i  programowania podświadomości w kierunku realizacji własnych pragnień.

 

II SESJA:

 

 

W czasie tej sesji Uczestnicy przyjrzą się każdemu z istotnych wymiarów SUKCESU Zadecydują nie tylko co chcieliby przeżyć, ale również JAK chcieliby żyć. W łatwym ćwiczeniu ustalą swoje podstawowe wartości w zakresie tego co chcą mieć i jak żyć. Powstanie zarys misji własnego życia. Wyznaczą cele mające spełnić ich wizję oraz cele do osiągnięcia w roku  2018.

 

III SESJA:

 

 

Dzięki tej sesji  uczestnicy określą konkretne zadania pozwalające im na osiągnięcie zamierzonych celów. Nauczą się odróżniać sprawy ważne od spraw jedynie pilnych, co zdecydowanie ułatwi organizowanie zadań w czasie. Podanych będzie kilka praktycznych rad pozwalających na wygospodarowanie czasu na realizację celów. Uczestnicy trzymają unikatowe narzędzie pomagające w planowaniu zadań w kalendarzu.

 

IV SESJA:

 

 

Ta sesja dostarczy wiedzy na temat działań ułatwiających egzekwowanie  założeń, nauczy skutecznego wykorzystywania kalendarza.  Trener pomoże im również w wypracowaniu metod wspierających motywację. Uczestnicy dostaną solidną porcję motywacji do wejścia w nowy rok z przygotowanym planem i wiedzą jak go realizować.

 

OFERTA

 ZAPEWNIAMY:                                                                    

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Po dokonaniu rezerwacji i wpłaty zostanie wysłana informacja z pytaniami przydatnymi do zrobienia tej pracy.