Kobieca metamorfoza

Rejestracja zakończona
Dnia:29 września 2018 00:00 (odbyło się)
Zakończenie:20 kwietnia 2019 00:00
Miejscowość:Gdynia
Adres:
Inwestycja:2500PLN
 

Kobieca metamorfoza

 

Serdecznie zapraszam na szkolenie mające na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę jakości życia i wprowadzenia trwałych zmian  

Kobieca metamorfoza to niebywała okazja do motywujących spotkań, które pozwolą na odnalezienie swojego sposobu na życie, pracy nad własnym charakterem i zrozumieniem siebie. Będziemy pracować zgodnie z istotą niespiesznego życia delektując się każdą chwilą i wzmacniając swoje mocne strony.  To także niepowtarzalna okazja na poznanie zasad logodydaktyki i wdrożenie ich w działanie. Edycja 2018/2019 prowadzona będzie w Trójmieście. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, zawsze w sobotę.

Zapewniam:

Nauczeni doświadczeniem zachęcamy do podejmowania szybkich decyzji. Miejsce rezerwuje się wpłatą 350 złotych, która nie podlega zwrotowi. Ze względu na czas potrzebny do przygotowania niektórych materiałów zamawianych na konkretne nazwisko prosimy o rejestrację oraz wpłacenie wpisowej kwoty 1000 złotych do 30 września 2018. Jest to ostateczne potwierdzenie udziału. Ostateczne rozliczenie do 10 listopada 2018.

Całość inwestycji to 2500PLN

PROGRAM SPOTKAŃ:

  1. Istota rozwoju. Odpowiedź na pytanie po co i dlaczego tu jestem? Opracowanie własnej definicji sukcesu zawodowego i prywatnego. Jak żyć niespiesznie ale skutecznie. 
  2. Pozytywne myślenie - a co to takiego? Współpraca z podświadomością i wykorzystanie jej dla szlechetnego programowania i stymulowania własnego rozwoju oraz osiągania celów. 
  3. Poczucie własnej wartości i metody jego wzmacniania w sobie i innych. Nauka pozytywnej prezentacji siebie. Poznawanie sposobów oddziałujących pozytywnie na poczucie własnej wartości innych ludzi, w tym dzieci. 
  4. Proaktywność, czyli przejmowanie pełnej odpowiedzialności za siebie. Uczenie się proaktywnych zachowań. Zdolność zatrzymania i refleksji. Strategia zmiany. Poznawanie własnych emocji i uczenie się ich rozpoznawania i wyrażania. 
  5. Spójność wewnętrzna - cecha charakteru wspierająca skuteczność działań i pozwalająca prawdziwie wyrazić siebie. Nasze najważniejsze wartości i pryncypia. Poczucie obfitości - cecha potrzebna do skutecznego działania w życiu zawodowym i prywatnym. 
  6. Zarządzanie sobą w czasie - życie w zgodzie z misją. Działanie w oparciu o wartości i pryncypia. Planowanie istotą skuteczności. Po co ten stres? 
  7. Uświadomiona Skuteczna Komunikacja - umiejętność prezentowania siebie światu i przyjmowania go dla siebie. Komunikacja w związku i w rodzinie. Asertywność. 
  8. Kobieta spełniona - tworzenie spójnego wizerunku. Umiejętność sprzedania siebie i swoich umiejętności. Prezentacja w oparciu o zdobytą wiedzę. 
Anna Kunicka - doświadczona mentorka kobiet dążących do zmiany jakości życia. Właścicielka marki ASDIMO, propagatorka logodydaktyki i pozytywnego myślenia. Prowadzi warsztaty, programy rozwojowe, organizuje wyjazdy dla kobiet.

 

Inne szkolenia: