Projekty specjalne 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Projekty specjalne

Pewne szkolenia potrzebne są każdej firmie, inne - niektórym. Flagowe szkolenia ASDIMO spełniają 80% potrzeb firm i odpowiadają oczekiwaniom większości. Jednakże niezależnie od tego przedsiębiorstwo może mieć dodatkowe, inikatowe potrzeby, wynikające z etapu, na jakim się znajduje jego rozwój, czy z innych czynników (rynek, restrukturyzacja, fuzja, nowy właściciel, zmiana asortymentu czy metod zarządzania), może potrzebować bezpiecznego przeprowadzenia przez proces zmian lub przez turbulencje. Zapewniamy wtedy skrojony na miarę cykl szkoleń, wsparcie coachingowe i mentoring.

Może być i tak, że w firmie nie dzieje się dobrze, albo wiadomo, że mogłoby się dziać lepiej, ale nie do końca nie wiadomo co jest tego przyczyną. Wtedy również pomagamy. Mamy narzędzia pozwalające zdiagnozować problem i możemy stworzyć program wspierający rozwój czy naprawę firmy.

Oferujemy dłuższe i krótsze formy współpracy nastawione na osiągnięcie określonego efektu: wykształcenia zespołu handlowców, poprawienia komunikacji, stworzenia kultury pracy zapewniającej wzrost zaangażowania, zbudowanie metody rekrutacji, oceniania i szkoleń zwiększających efektywność firmy czy budowanie i wdrażanie misji firmy.

Najbliższe terminy:

2013-11-16
Warszawa

2015-04-17
Warszawa

2015-09-25
Warszawa

2017-02-23
Sopot

2017-03-15
Sopot

masz pytanie