Opinie uczestników 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: Klub > Opinie uczestników

Opinie uczestników

Za co lubię Klub Skutecznego Działania?


"KSD pozwala ludziom lepiej żyć, rozwijać się, edukuje ich, nastraja pozytywnie, by przejść na wyższy poziom życia, by wzrastać w swym dorobku. Pozwala każdemu, zamożnemu jak i prostemu człowiekowi rozwijać się i dbać o swoje umiejętności i skryte talenty. Bardzo pomocne KSD. Godne polecenia".

Krzysztof Podgórski, Nacpolsk"Za co lubię KSD: ponieważ szukam sposobów na ulepszenie swojego życia a teraz bardzo tego potrzebuję! Bo nigdy wcześniej nie spotkałam się z tego typu inicjatywą, bo nigdy wcześniej nie znałam ,,rodzimej,, Mentorki, która naprawdę porywa do działania! Bo niedawno odkryłam Panią Iwonę Majewską -Opiełkę i jej działalność! .(..) I szukam wiary w siebie"

Małgosia Stanikowska, Chorzów


"Jak dla mnie najważniejsze jest pozytywne nastawienie(...), gdy jest już te pozytywne nastawienie i ten wiatr w skrzydła, motywacja, wtedy wszystko idzie z górki, człowiek zaczyna żyć naprawdę, z sensem i czuje się w końcu szczęśliwy wiedząc już po co przyszedł na ten świat, robiąc to co wcześniej nie miało dla niego sensu co w późniejszym czasie da wielkie owoce, nie boi się nowych wyzwań i potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym . Klub pozwala odnaleźć siebie".

Joanna Białecka, Barlinek
"KSD uwielbiam za:

A-aktywne, ambitne działania
S-skuteczne działania niemal w każdym miejscu
D-dmuchanie dobrą energią
I-innowacyjne pomysły
M-miłość do drugiej osoby
O-optymizm Pani Iwony Majewskiej-Opiełki".
Wioleta Tkaczyk, Turza Śląska

"Lubię KSD za zastrzyk energii, który "otrzymuję" po spotkaniach Klubu. Za autentyczność trenerów KSD i bycie przykładem zmian, pozytywnych zmian:-) Za dzielenie się wiedzą, za rady i przykłady do naśladowania. Lubię KSD za to, że jest w Warszawie".

Agnieszka Mędrzycka, Warszawa