O coachingu 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

29.09.2018

Kobieca metamorfoza

Gdzie: Gdynia
Prowadzi: Anna Kunicka

Jesteś tutaj: Konsultacje > O coachingu

O coachingu

Coaching jest formą indywidualnego treningu dostosowanego do celów i potrzeb Klienta, który pomaga odkrywać pełnię zasobów, talentów i możliwości. Rolą coachingu jest uruchomienie potencjału, odkrycie niewykorzystywanych dotąd zasobów, podniesienie efektywności i osiągnięcie celów klienta.

Coaching może odnosić się do konkretnych projektów osobistych, sukcesów w biznesie albo ogólnych spraw w życiu prywatnym i zawodowym klienta.

Coach  towarzyszy klientowi i inspiruje go w procesie podejmowania decyzji, planowaniu zmian oraz szukaniu wewnętrznej siły do ich realizacji, pozwala spojrzeć z innej perspektywy, zidentyfikować i przełamać nawyki i przekonania ograniczające realizację celu..

DLA KOGO?

Coaching jest dla wszystkich którzy mają marzenia i są gotowi aby te marzenia stały się zrealizowanymi celami.

Dla  menadżerów,  liderów i dla wszystkich ludzi którym zależy na wprowadzeniu zmian, rozwinięciu pełni swego potencjału, prawdziwie skutecznym działaniu

Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i wzmocnieniem swojej sytuaacji zawodowej
Dla chcących podwyższyć jakość tego co robią
Dla osób które chcą lepiej robić coś z czym sobie nie radzą
Dla osób które chcą zyskać większą samoświadomość i wzmocnić siebie
Dla osób które chcą podwyższyć jakość swojego życia
Dla osób które chca dokonać istotnej zmiany zawodowej
Dla osób które chcą zmienić dotychczasowe nawyki i zachowania

JAK WYGLĄDA PRACA Z COACHEM?

Klient określa cele nad którymi chce pracować ( co zmienić co ulepszyć),
Coach w trakcie cyklu spotkań ( ok 6 sesji) zadaje pytania, daje zadania domowe, stosuje narzędzia coachingowe pozwalające odkryć talenty i mozliwości klienta umożliwiające realizację jego celów., dotrzeć do zasobów, opracować plan działania.

ICC

International Coaching Community (ICC) jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się profesjonalnych organizacji członkowskich dla coachów na świecie, coachów ICC wyróżnia wysoki poziom szkolenia merytorycznego, ponadto  zobowiązani są do przestrzegania standardów etycznych i zawodowych.
Program ICC otrzymał prestiżową nagrodę EMCC European Quality Award