Mój najlepszy rok 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Mój najlepszy rok

Czyli jak zaplanować i przeżyć przełomowy rok

Cele szkolenia:         I SESJA:

Ta sesja poświęcona jest przekazaniu wiedzy uświadamiającej rolę prawdziwego planowania życia oraz wskazaniu pierwszego podejścia do tego planowania. Uczestnicy przełożą swoje marzenie na konkretne cele. Dostaną narzędzia do wykorzystania świadomości i  programowania podświadomości w kierunku realizacji własnych pragnień.

 

        II SESJA:

 

W czasie tej sesji Uczestnicy przyjrzą się każdemu z istotnych wymiarów SUKCESU Zadecydują nie tylko co chcieliby przeżyć, ale również JAK chcieliby żyć. W łatwym ćwiczeniu ustalą swoje podstawowe wartości w zakresie tego co chcą mieć i jak żyć. Powstanie zarys misji własnego życia. Wyznaczą cele mające spełnić ich wizję oraz cele do osiągnięcia w roku  2018.


       III SESJA:


Dzięki tej sesji  uczestnicy określą konkretne zadania pozwalające im na osiągnięcie zamierzonych celów. Nauczą się odróżniać sprawy ważne od spraw jedynie pilnych, co zdecydowanie ułatwi organizowanie zadań w czasie. Podanych będzie kilka praktycznych rad pozwalających na wygospodarowanie czasu na realizację celów. Uczestnicy trzymają unikatowe narzędzie pomagające w planowaniu zadań w kalendarzu.


       IV SESJA:


 

Ta sesja dostarczy wiedzy na temat działań ułatwiających egzekwowanie  założeń, nauczy skutecznego wykorzystywania kalendarza.  Trener pomoże im również w wypracowaniu metod wspierających motywację. Uczestnicy dostaną solidną porcję motywacji do wejścia w nowy rok z przygotowanym planem i wiedzą jak go realizować.

 

Najbliższe terminy:

2014-02-02
Warszawa

2014-05-18
Warszawa

2015-01-17
Sopot

2015-01-31
Warszawa

masz pytanie