Iwona Majewska-Opiełka 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: O nas > Iwona Majewska-Opiełka

Iwona Majewska-Opiełka

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm - inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago.

Przylatując z Ameryki jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Przenosiła na polski grunt wiedzę zdobywaną u ludzi takich jak Martin Seligman, Stephen R. Covey, Brian Tracy, Tom Peters, Peter Drucker, Zig Ziglar, Norman Vincent Peale czy Anthony Robbins. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką.

Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej.

W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami.

Ciepło i z zainteresowaniem odbierana jest zarówno przez wyższą i średnią kadrę kierowniczą, jak handlowców czy pracowników szeregowych. Pierwsza pisała i prowadziła inspirujące szkolenia dla kobiet, wskazując jak łączyć kobiecość ze skutecznością działania, jak wykorzystać w życiu zawodowym specyficzne kobiece doświadczenie i predyspozycje. W edukacji nieustannie podkreśla rolę wychowania, jako drogę nie tylko do sukcesu społeczeństwa, ale również szczęścia człowieka. Jest entuzjastką Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Często gości z wykładami na uczelniach, często na prośbę samych studentów.

7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya przetłumaczyła nim w Polsce kupiono prawa autorskie do tej książki. Inspirowała wydawców do kupowania niektórych tytułów. Pierwsza napisała po polsku książkę o poczuciu własnej wartości, wartościach naturalnych i psychologii rozwoju duchowego. Jej Droga do siebie i Ja Tadeusza Niwińskiego zapoczątkowały tak popularny dziś w Polsce nurt książek "pomagających żyć". Każda z trzynastu pozycji jej autorstwa jest w sprzedaży, i większość należy do bestsellerów w swojej dziedzinie. Pełne wiedzy z wielu obszarów pisane są ładnym, zrozumiałym językiem, a logiczny wywód powoduje łatwość rozumienia. Wnoszą refleksję oraz ogląd świata, w którym widać mądrość i afirmację życia. W każdej z nich jest wiele wskazówek pozwalających wnieść życie lub firmę na wyższy poziom.

Jej książki to: "Droga do siebie", "Ku doskonałości", "Akademia Sukcesu", "Umysł lidera", "Korepetycje z sukcesu", "Wychowanie do szczęścia", "Sukces firmy", "Sprzedaż i charakter", "Czas kobiet", "Już za rok matura", "Agent pozytywnej zmiany", "Jak mówić, żeby nas słuchano", "Siła kobiecości" i "Żeby zrobić coś" , "Logodydaktyka. Droga rozwoju" ,"Trener osobisty.365 dni z IMO" , "Logodydaktyka w edukacji" . Najnowsza książka wydana w 2015 roku to "Powiedz to dobrym słowem".

Pisze artykuły, rozmawia z dziennikarzami. Lubi radio i Facebook, dobrze czuje się przed kamerą. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję - buduje dobrą energię świata.


Iwona Majewska-Opiełka o sobie

Misja:
Poszerzam wciąż własną świadomość i wspieram w tym Innych.
Przyczyniam się do dobrych zmian w Ich sercach i umysłach.
Z radością i wdzięcznością przeżywam kolejne chwile, a każdym działaniem dokładam do świata dobrą energię.

Moja pasja oprócz pracy:
Pisanie pamiętnika, muzyka poważna, czytanie, podróże, polityka, rozmowy z przyjaciółmi, nordic walking.

Moje najważniejsze wartości:
wpływ, córki, piękno, rozwój osobisty, wygoda

Moje pryncypia:
spójność wewnętrzna, miłość, doskonałość w działaniu, wdzięczność, umiar

Moje Córki: