Idea 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: Klub > Idea

Idea

"Co to jest synergia? Najprościej znaczy to, że całość jest czymś więcej niż sumą poszczególnych części."

Steven R. Covey

Wierzymy w to, że idea rozwoju jest warta propagowania i że każdy może wieść lepsze życie. Wierzymy również w to, że czym więcej zaangażowanych ludzi, tym większa synergia w działaniu.

Nieustannie szukamy sposobu, by coraz więcej osób miało dostęp do wiedzy pozwalającej lepiej żyć.

Chcemy, by mieli możliwość poznawania zasad i metod działania, które zwiększą skuteczność, zoptymalizują koszty i zwiększą radość z życia. Czasami wybranie się na całodniowe szkolenie może być wyzwaniem - czy to czasowym, czy finansowym. Udział w dwugodzinnym spotkaniu możliwy jest dla każdego.

Stąd nasza propozycja KLUBU SKUTECZNEGO DZIAŁANIA i organizowania regularnych spotkań Klubu. Stwórzmy razem społeczność o ogólnopolskim zasięgu,... a może i jeszcze szerszym.

Dla naszych najwierniejszych klientów, największych fanów, po prostu tych, którzy chcą się rozwijać i tworzyć wspólnie synergię, mamy specjalną ofertę, dzięki której korzystanie z naszych usług jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Można zostać członkiem Klubu Skutecznego Działania, wejść w posiadanie Karty Klubowej i szeregu korzyści z tym związanych.

Powody, dla których istnieje Klub Skutecznego Działania: