Droga do.... 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: Rozwój osobisty > Droga do....

Droga do....

DROGA DO...

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Drogi do...

Droga do to niebywała okazja do motywujących spotkań, które pozwolą na odnalezienie swojego sposobu na życie, pracy nad własnym charakterem i zrozumieniem siebie. To także niepowtarzalna okazja na poznanie zasad logodydaktyki i wdrożenie ich w działanie. Edycja 2017/2018 prowadzona będzie w trzech miejscach: w Trójmieście w Warszawie i w Poznaniu. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, zawsze w sobotę.

Zapewniamy:

Nauczeni doświadczeniem zachęcamy do podejmowania szybkich decyzji. Miejsce rezerwuje się wpłatą 350 złotych, która nie podlega zwrotowi. Ze względu na czas potrzebny do przygotowania niektórych materiałów zamawianych na konkretne nazwisko prosimy o rejestrację oraz wpłacenie wpisowej kwoty 1500 złotych do 20 sierpnia 2017. Jest to ostateczne potwierdzenie udziału.

Rekrutacja zaczyna się w maju i trwać będzie do wyczerpania wolnych miejsc.

Całość inwestycji to:

Przy wpłacie jednorazowej: 4000 PLN (+23% VAT)

Przy wpłatach ratalnych: 4300 PLN (+23% VAT)

 

PROGRAM SPOTKAŃ:

  1. Mój cel Drogi do.... Ogólne zasady przejmowania odpowiedzialności za siebie i kreowania siebie na nowo. Wszystko o rozwoju, o potrzebach rozwojowych, metodach i korzyściach. SUKCES. Jak go rozumiemy. Budowanie własnej wizji sukcesu. Mój cel, mapowanie celu. Skuteczność - najlepszy sposób jej zrozumienia. Moja droga do... drogi do. (warto przygotować na zajęcia minutową wypowiedź jak dotarło się do tego kursu czyli dlaczego się tu jest). W czasie wszystkich zajęć uczymy się ładnej, skutecznej  komunikacji i prezentacji siebie.
  2. Współpraca z podświadomością - wykorzystywanie jej dla szlachetnego programowania i stymulowania własnego rozwoju oraz osiągania celów. Pozytywne myślenie i budowanie pozytywnego przekazu komunikacyjnego. Różnice pomiędzy prawdziwie pozytywnym myśleniem, a myśleniem magicznym, życzeniowym czy optymizmem. W tej sesji Uczestnicy oprócz ogólnych wskazówek dotyczących współpracy z podświadomością zbudują własny, indywidualny program afirmacji wspierający ich cel obecności na zajęciach. Na wszystkich zajęciach przestrzegamy właściwych zasad programowania podświadomości zarówno własnej jak i innych Uczestników.
  3. Poczucie własnej wartości i metody jego wzmacniania w sobie i innych. Nauka pozytywnej prezentacji siebie. Poznawanie sposobów oddziałujących pozytywnie na poczucie własnej wartości innych ludzi, w tym dzieci. Przedstawienie siebie w jednominutowej pozytywnej wypowiedzi na własny temat.
  4. Proaktywność, czyli przejmowanie pełnej odpowiedzialności za siebie. Uczenie się proaktywnych zachowań. Największe wyzwania własnego sposobu zachowania. Strategia zmiany. Poznawanie własnych emocji i uczenie się ich rozpoznawania i wyrażania. Proaktywność a mój cel. Opracowanie mapy myśli wiodącej do mojego celu. Czego potrzebuje, aby osiągnąć XY? Zapisanie pierwszego zadania w kalendarzu.  Pierwsze podejście do tworzenia misji.
  5. Spójność wewnętrzna - cecha charakteru wspierająca skuteczność działań i pozwalająca prawdziwie wyrazić siebie. Nasze najważniejsze wartości i pryncypia. Poczucie obfitości - cecha potrzebna do skutecznego działania w życiu zawodowym i prywatnym. Praca nad budowaniem  w sobie dwóch niezwykle potrzebnych w skutecznym działaniu cech. Przygotowanie wypowiedzi Gdzie jestem w drodze do XY.
  6. Zarządzanie sobą w czasie - życie w zgodzie z misją. Działanie w oparciu o wartości i pryncypia. Przekładanie celów na zadania.  Praca z kalendarzem. Troska o cztery obszary ludzkiego funkcjonowania: ciało, emocje, intelekt i ducha.
  7. Uświadomiona Skuteczna Komunikacja - umiejętność prezentowania siebie światu i przyjmowania go dla siebie. Nauka słuchania i mówienia. Kontekst sytuacyjny - komunikacja w ramach głównego nurtu zainteresowania drogą do... Komunikacja w biznesie, komunikacja w związkach, komunikacja w stosunku do dzieci.
  8. Wszystko o sprzedaży. Najbardziej potrzebne informacje na temat sprzedawania oraz promowania siebie. Pozytywna prezentacja siebie jako ukoronowanie kursu i określenie swojej obecnej pozycji na drodze do.

Opcjonalnie - MAPA MARZEŃ - MAPA CELÓW. Tworzenie wizualnej reprezentacji własnych marzeń i celów według najlepszego schematu współpracy z podświadomością i  świadomością. (Karina Sęp, autorka książki Mapa Marzeń - Mapa Celów oraz Ogarnij swój dzień). Jednodniowe zajęcia z budowania wizerunku zewnętrznego (Grażyna Paturalska - autorka książek  "Ubierz duszę" i "Ubierz j(ego)".

 

 

 

Serdecznie zapraszam
Anna Kunicka