Dni Siły 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: O nas > Dni Siły

Dni Siły

"Dni Siły" to organizowana co roku przez Akademię Skutecznego Działania dwudniowa konferencja, składająca się z serii inspirujących wystąpień. Nie jest ona skierowana do jednej grupy ludzi. Dbamy o to, aby każdy mógł znaleźć wśród wykładów coś dla siebie. Łączy ona rozwój firm i poszczególnych jednostek. A wszystko oparte jest na koncepcji Logodydaktyki, stworzonej przez Iwonę Majewską -Opiełkę.

Co roku "Dni Siły" spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Dzięki informacjom zwrotnym jakie dostajemy my również możemy się rozwijać i organizować kolejne wydarzenia coraz lepiej. Podczas organizacji zwracamy uwagę na każdy szczegół, aby uczestnicy wyszli zadowoleni, uśmiechnięci i z poczuciem dobrze spędzonego czasu.


Powyżej krótka relacja z II Dni Siły, które odbyły się 7-8 września 2012 roku. Dwa dni inspirujących wystąpień, połączonych w spójną całość. Przygotowywaliśmy je z dużą starannością, zaprosiliśmy najlepszych trenerów i zadbaliśmy o dobrą atmosferę. Jak widać uczestnicy dobrze się bawili, ale również zdobyli wiedzę niezbędną do skutecznego działania, a o to właśnie chodzi. Listy, które otrzymaliśmy po konferencji są dowodem na to, że wydarzenie było dużym sukcesem.

Oto relacja z IV Dni Siły, które odbyły się Domu Technika NOT. Dwa wspaniałe dni, podczas których każdy znalazł coś dla siebie, były wspaniałym wydarzeniem na które czekali wszyscy uczestnicy konferencji. Jesteśmy głęboko przekonani, że zainspirowaliśmy do działania i przekazaliśmy to co najważniejsze- dobrą energię, która zostanie spożytkowana na wspaniałe działania ku rozwojowi osobistemu jak i w biznesie. Dziękujemy i już dziś zapraszamy na jubileuszowe V Dni Siły 25 i 26 września 2015 roku. Do zobaczenia!