Anna Kunicka 
nagroda pnsa

Najbliższe szkolenia

Jesteś tutaj: O nas > Anna Kunicka

Anna Kunicka

Anna Kunicka - absolwentka Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od początku swojej kariery zawodowej związana z zarządzaniem przedsiębiorstwem, w którym prowadziła przez 20 lat Biuro Zarządu. Przez lata zdobywała wiedzę i doświadczenie w budowaniu pozytywnych relacji zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.     Z pasją i zaangażowaniem prowadzi projekty i wdraża nowe zadania. Szacunek do otoczenia i zaufanie to cechy, które opisują jej podejście do życia. Potrafi zbudować skutecznie działający zespół, motywować, wyznaczać cele i je realizować. Zaraża pozytywnym myśleniem, tworząc tym samym, przyjazne miejsce pracy i doskonałą atmosferę. 

Świadomie dba o swój rozwój poprzez udział w szkoleniach i projektach samorozwojowych. Ukończyła Studium Doskonalenia Umięjętności Menadżerskich w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów a także studia podyplomowe z zakresu controllingu, marketingu i zarządzania ludźmi. 

Zafascynowana logodydaktyką i jej pozytywnym wpływem na ludzi ukończyła Drogę do... i Akademię Trenerską, aby móc dalej propagować koncepcję swojej mentorki Iwony Majewskiej - Opiełki. 

Od sierpnia 2016 właścicielka marki ASDIMO. Prowadzi szkolenia, w których wykorzystuje zasady logodydaktyki. Ze szczególnym zaangażowaniem podchodzi do pracy nad budową relacji w firmach i wzmacnianiu pracowników edukacji. Z powodzeniem kontynuuje ideę Klubu Skutecznego Działania w Trójmieście.

Jej pasją jest pomaganie w realizacji marzeń poprzez odpowiednie podejście, planowanie i współpracę z podświadomością. Pełna pomysłów i optymizmu zaszczepia ludziom wiarę w ich możliwości, umiejętność pozytywnego myślenia i poczucie obfitości. Uczy jak skutecznie się komunikować i zarządzać sobą w czasie. 

Czas wolny spędza aktywnie w gronie najbliższych lub czytając, szczególnie książki o rozwoju i biografie. Nieustającą inspiracją do tworzenie są rozmowy z córką Adrianą.