Efektywny zespół. Jak wzmocnić, zmotywować i zaangażować radę pedagogiczną

Rejestracja zakończona
Dnia:12 września 2019 10:00 (odbyło się)
Zakończenie:12 września 2019 16:00
Miejscowość:Sopot
Adres:Sopocka Pracownia Otwarta
Inwestycja:450PLN
 

Co zrobić, kiedy tradycyjne sposoby motywacji nie są dostępne bądź nie działają zgodnie z oczekiwaniami? Jak wzmocnić swój zespół, dodać sił i zaangażować jeszcze bardziej? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz podczas szkolenia organizowanego przez ASDIMO Anna Kunicka, przeznaczonego dla kadry zarządzającej placówek oświatowych. Poza poprawą kompetencji zawodowych otrzymasz też możliwość poprawy jakości życia prywatnego. Wzmocnione cechy charakteru, umiejętne wyznaczanie celów i ich realizacji, dobrze rozumiana i skuteczna komunikacja pozwalają odkryć w sobie nowe pokłady energii, skutkują większą motywacją do pracy i wpływają na ogólne funkcjonowanie każdej placówki.

Firma ASDIMO Anna Kunicka jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.22/00017/2017.

Mając na uwadze specyfikę pracy dyrektorów placówek oświatowych zapraszam na szkolenie z zakresu wzmacniania kompetencji menedżerskich dyrektorów placówek oświatowych.

Korzyści dla uczestników:

  1. Spojrzenie na role dyrektora z pozycji współczesnych potrzeb.
  2. Poprawa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  3. Doskonalenie sztuki współdziałania w oparciu o lepsze funkcjonowanie zawodowe i prywatne.
  4. Przekazanie narzędzi do skutecznego prowadzenia innych.
  5. Wzrost motywacji do samodoskonalenia.
  6. Poprawa skuteczności działania w życiu prywatnym i zawodowym.

Program szkolenia:

Efektywny zespół. Jak wzmocnić, zmotywować i zaangażować pracowników

Podczas szkolenia omówione zostaną etapy tworzenia zespołów, podział ról i zadań w zespole, sposoby motywacji oraz istotne cechy lidera. Poruszony zostanie również temat skutecznej komunikacji pomiędzy kadrą zarządzającą i pracownikami.

Program szkolenia:

  1. Skutecznie, czyli jak? Dobór pracowników, tworzenie zespołów, budowanie relacji.
  2. Indywidualne sposoby motywowania. Rola dyrektora w budowaniu kultury organizacyjnej placówki.
  3. Moja rola w zespole ? określenie swoich mocnych cech i obszarów do poprawy w zakresie zarządzania zespołem.
  4. Właściwa postawa i argumenty w rozmowie z pracownikiem, grupą pracowników, rodzicami.

Cena jednego szkolenia:

W cenę wliczone są materiały szkoleniowe, podręcznik zawierający treści teoretyczne z zakresu danego tematu (w formie pdf), praca trenera, zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu, napoje i drobne przekąski.

Termin szkolenia: 12 września 2019, od 10.00 do 15.00

Miejsce szkolenia: Sopocka Pracownia Otwarta, Sopot, ul. Tatrzańska 19/4

Zapisy:

Prowadząca szkolenie ? Anna Kunicka ? trener  mentor wspierający w rozwoju biznesowym i osobistym. Ekspert Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Wykładowca Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, studia podyplomowe: Zarządzanie w oświacie oraz magisterskie: Pedagogika pracy z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Doświadczony manager, przez wiele lat odpowiedzialna za tworzenie relacji biznesowych wewnętrznych i zewnętrznych. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, w tym budowaniu i kierowaniu zespołem. Za ważny aspekt zaangażowania i motywacji uważa silną identyfikację z firmą oraz budowanie pozytywnych  relacji, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Propagatorka logodydaktyki, którą uważa za najlepszą koncepcję rozwojową na polskim rynku. Pełna pomysłów i optymizmu zaszczepia ludziom wiarę w ich możliwości, umiejętność pozytywnego myślenia i poczucie obfitości. Absolwentka Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny).

Serdecznie zapraszam

Anna Kunicka